Поддержите обращение на имя Труханова Г. Гройсмана В. Бабак А.

Всё,что связано с Ассоциацией "ОДЕССКИЙ ЖИЛИЩНЫЙ СОЮЗ"
Ответить
Olga Kirillovna
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 27 авг 2018, 19:44

Поддержите обращение на имя Труханова Г. Гройсмана В. Бабак А.

Сообщение Olga Kirillovna » 05 сен 2018, 16:03

Поддержите обращение! Принимаются дополнения, замечания, исправления ошибок. Всех, кто согласен, ждём в четверг (13.09.18) в 10.00 с печатями для подписания на заседании рабочей группы по адресу ул. Успенская, 83/83.
Меру м. Одеси Труханову Г. Л., Прем'єр-міністру України Гройсману В. Б., Народному депутату України VIII скликання Бабак А. В.

Прошу термінового втручання та надання негайної відповіді та допомоги!

В той час, як наші захисники втрачають своє здоров'я та життя на фронті, ми одесити витрачаємо своє здоров'я та життя за боротьбу із внутрішнім ворогом в особі монополій та інших угрупувань у житлово-комунальному секторі.
Фронт боротьби перекинувся на діяльність ОСББ та ЖБК, на всі житлові будинки в яких співвласники борються за незалежне та цивілізоване існування, за укладання договорів з прозорими складовими, за недоторканість спільної сумісної власності житлових будинків.
За відмову підписати договір про передачу сумісної власності отримав дві кулі у печінку та легені наш колега голова ОСББ Літературна, 12, Анатолій Шаповал.
ТОВ “Інфокс” філіалу “Інфоксводокнал” відмовляє співвласникам будинків укладати індивідуальні договори з водопостачання та водовідведення у житлові та офісні приміщення посилаючись на відсутність типових нормативно-правових документів. Нагадуємо, що голови ОСББ “Зелений квартал” Фартушняк О.К. та ОСББ “Літературна, 12, Анатолій Шаповал були першими та єдиними ластівками які домоглися індивідуальних договорів для населення в будинках ОСББ міста Одеси. Станом на вересень 2018 року, навіть і цим ОСББ відмовляють в укладанні індивідуальних догорів з населенням.
ВАТ “Одесаобленерго” розірвало договори про спільне користуванні мереж посилаючись на рекомендації НКРЕ 2016 року, не звертаючи уваги що ці договори були та є затверджені чинним законодавством України.
ПАТ «ОДЕСАГАЗ» ігнорує українське законодавство у частині вимог цивільного кодексу до договорів - не вписує дату встановлення, номер лічильника, не вказує прізвище, ім’я та по-батькові власника квартири, не надає схему підключення лічильника. За все вимагає гроші. При проведнні робіт на внутрішньобудинкових газових мережах, ПАТ «ОДЕСАГАЗ» не попереджає керівництво ОСББ. Співробітники газових установ міста заявляють, ОСББ для нас ніхто, і ніяких листувань та попереджень надавати не будемо. Замість того, щоб встановити лічильники у кожній квартирі, згідно нормативно-правових документів, встановлюють лічильники на будинки в примусовому порядку.
Мешканці будинків, голови ОСББ та ЖБК вважають, що такі дії монополій спрямовані на те, щоб викликати незадоволення одеситів проведенням реформ в системі ЖКХ урядом країни.
Просимо захистити права одеситів, мешканців багатоквартирних будинків, на утримання комунальних послуг за стандартами цивілізованих країн світу, а не за правилами ринкової (читай базарної) економіки.
НЕ БУДЕМО РАБАМИ МІСТЕЧКОВИХ МОНОПОЛІЙ!
Ответить

Вернуться в «Ассоциация "ОДЕССКИЙ ЖИЛИЩНЫЙ СОЮЗ"»